Connect with us

Positivity Minds

Volejbollistja se*si me më shumë ndjekës në Instagram: Fitoj 50 herë më shumë se duke luajtur

Latest

Volejbollistja se*si me më shumë ndjekës në Instagram: Fitoj 50 herë më shumë se duke luajtur

Key Alves është volejbollistja profesioniste me më shumë ndjekës në Instagram.

Ajo ka plot 2.3 milionë fansa dhe ka rrëfyer se fiton më shumë para duke pozuar për OnlyFans (faqe pa censurë për të rriturit) sesa duke luajtur volejboll.

“Dua apo s’dua, sot janë të ardhurat e mia më të mëdha… dhe e konsideroj veten sportiste, modele, influencuese, biznesmene dhe sipërmarrëse”, – shpjegon lojtarja e Osasco Volleyball Clube (Sao Paolo).

Një në prononcim për “O Globo” ajo shpjegoi:

“Me platformat dixhitale fitoj rreth 50 herë më shumë sesa me volejbollin.

Dhe më shumë në “OnlyFans”, sepse çmimi mujor për abonim (16 euro) është fiks. Fotografitë që postoj në faqen time “OnlyFans” janë totalisht të destinuara për seanca “të lehta” dhe profesionale. Nuk ka lakuriqësi apo diçka të tillë. Kushdo që e kërkon këtë në profilin tim nuk do ta gjejë,” – shpjegoi Key Alves në shtypin brazilian.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.