in

Xhinset e Elvanës i vesh Kida…

 

Ndodh shpesh që këngëtaret shqiptare të bëjnë “Xing” me veshje.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me dy këngëtaret e njohura shqiptare, Elvana Gjata dhe Kida.

Në prill Elvana ka bërë një blerje shumë interesante tek Diesel, siç janë këto xhinse fantastike dhe tejet të veçanta.

Të njëjtat xhinse i ka veshur edhe Kida në “Alba Festival” që u mbajt këto ditë në Zyrih dhe që bëri bashkë këngëtarët më në zë të momentit, ndër ta edhe Kidën.

Rastësi e bukur kjo mes vajzave dhe secilës i duken shumë bukur këto xhinse në trup.

Shiko fotot:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

U tha se do bëhej pjesë e “Kepit të tundimeve”, përse hoqi dorë Atdheu?

Ditë feste për Edi Ramën, ja sa vite mbushi sot