in

Ylli i City-t po lahej në det, e dashura i kontrollon telefonin. Plas sherri në Korfuz (VIDEO)

jë sherr mes sulmuesit të Manchester City, Phil Foden dhe partneres së tij Rebecca Cooke ka ndodhur ndërsa ata janë me pushime në Korfuz.

Sipas Daily Mail, 22-vjeçari ishte duke u larë në det kur e dashura e tij i ka kontrolluar telefonin.

Mesa duket ajo ka lexuar disa mesazhe të futbollistit që kanë shkaktuar një debat të madh mes çiftit.

Të pranishmit kanë kapur në video momentin kur Rebecca, e dashura e yllit të City-t i bërtet atij, duke i kërkuar llogari për mesazhet që gjendeshin në telefonin e tij.

Dyshja, që ka dy fëmijë së bashku, ka debatuar me tone të ashpra.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të shtëna me a*më zjarri, plagoset shqiptari . Si lindi sherri për paratë, 55-vjeçari i shkoi tek dera e shtëpisë dhe…

“QOKA”/ Vëllai i Monika Kryemadhit 30 mijë USD shpërblim mujor si mekanik nga SGS, financoi partinë e kunatit Meta