in

Zbardhen detajet/ Kush ishte objektivi? Tritol hotelit në pronësi të ish-drejtorit të Aluiznit, ja posti drejtues që mban (Emri)

Një shpërthim me tritol ka ndodhur mbrëmjen e sotme në hyrjen e një garazhi në Sarandë.

Mësohet se garazhi është në pronësi të Mariel Muratit , ish-Drejtor i ALUIZNI-t Sarandë, aktualisht Drejtor i FSDKSH Sarandë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:40 në lagjen nr.4.

Si pasojë janë shkaktuar dëme të vogla materiale.Mesohet se hoteli ishte inauguruar para pak ditësh, ndërsa kjo është hera e dytë që i vendoset tritol.

Më 9 shkurt 2021 në hotelin asokohe në ndërtim shpërtheu një sasi e vogël tritoli. Nga shpërthimi pati vetëm dëme materiale.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Shpërthim me eksploziv në një hotel në Sarandë, zbardhen informacionet e para

“Kur të shoh ty dridhem”, shqiptari ngacmon sek*ualisht psikologen greke që e mori në punë: Më puthi në shpatull dhe…