Connect with us

Positivity Minds

Zbriti nga makina e parkuar dhe u rrëzua, humb jetën burri

Latest

Zbriti nga makina e parkuar dhe u rrëzua, humb jetën burri

 

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dibër ku një 60 vjeçar ka humbur jetën.

Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi N.B teksa ka zbritur nha automjeti i parkuar i shtetasit E.T, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht në kokë dhe për pasjë ka marrë dëmtime në kokë.

60 vjeçari si pasojë e dëmtimeve t rënda të marra ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës Tiranë.

Ndërkohë, vijojnë hetimet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të shkaqeve të ngjarjes.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.