Connect with us

Positivity Minds

Zbulohen shkaqet e vetëv*asjes së policit në Delvinë

Latest

Zbulohen shkaqet e vetëv*asjes së policit në Delvinë

Delvinë- Mësohen detaje që dyshohet se dërguan në vetv*asje policin në Delvinë.

Nga burime jo zyrtare mësohet se shkak që polici 54 vjeçar, Eduart Beqiri, në Delvinë, i ka dhëne fund jetës duke u vetëv*arë me armën e sherbimit kanë qenë probleme familjare.

Polici prej vitesh ishte me sherbim në Komisariatin e Delvinës me detyrë trupë shërbimi sigurim objekti dhe informacioni në këtë Komisariat, ndërsa familjen e kishte në Gjirokastër.

Gjithashtu mësohet se i ndjeri kishte kërkuar transferim por nuk ia kishin miratuar kërkesën.

Megjithatë çështja është nën hetim.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.