in

Zgjidhet Miss Shqipëria/ Ja kush është 17 vjeçarja që fitoi kurorën

 

Mbrëmë është mbajtur eventi “Miss Shqipëria 2022”.

17 vjeçarja, Drita Ziri, fitoi kurorën e bukurisë, në mesin e 27 vajzave konkurrente nga Shqipëria dhe Diaspora.

Në Instastory ka ndarë disa momente të ndarjes së çmimeve, në të cilën bukuroshja po duket për mrekulli./Indeksonline/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të shtëna me a*më në një plazh, pl*goset një person

Shkurte Gashi vishet ngushtë në fustan elegant, ekspozon turpin si ‘peshk’