Connect with us

Positivity Minds

Zhduket turisti gjerman në Orikum. Për herë të fundit u pa në Karaburun

Latest

Zhduket turisti gjerman në Orikum. Për herë të fundit u pa në Karaburun

VLORË- Humb një turist gjerman.

Ai ishte akomoduar në një hotel në Orikum.

Rreth orëve të para të mëngjesit të sotëm, turisti është nisur së bashku me qenin e tij në drejtim të Karaburunit dhe nuk është parë më. Për këtë arsye, një qytetar ka sinjalizuar humbjen e turistit 73-vjeçar.

Në kërkim të gjermanit janë vënë efektivë të policisë dhe zonave të mbrojtura. Herën e fundit që ka dhënë ‘shenja jete’, ai ka qenë kur ka publikuar një video në rrjetet sociale nga Karaburuni, gjë e cila nuk është bërë publike. Vazhdojnë kërkimet për gjetjen e tij.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.